199{gun}
10{sa}
1{d}
1{s}
div433998
div433998
div433998
GENEL BİLGİLER

 

KONGRE MERKEZİ

Teymur Continental Hotel & Kongre Merkezi /Gaziantep / TÜRKİYE

TOPLANTI TARİHLERİ

Kongre toplantıları, 10-12 Nisan  2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre toplantıları, 10-11-12 Nisan 2020 tarihlerinde yapılacaktır. 12 Nisan tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 10-12 Nisan 2020 tarihleri için 2 gece olarak yapılması tavsiye edilir. Açılış seremonisi 10 Nisan tarihinde gerçekleştirilecektir.

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’dir.

DAVET MEKTUBU

Kayıt işlemlerini yaptırmış tüm katılımcılara, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.
KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezi Hotel CONTİNENTAL & Kongre Merkezin’nde kayıt ve danışma masası ve diğer konaklama otelinde ki danışma masası 10 Nisan 2020 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 10 Nisan - 12  Nisan 2020 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz Organizasyon personeli tarafından karşılanacaktır.
SEKRETERYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

KONGRE ALANI

Kongre alanına Hekim, Konuşmacı ve Kongre görevlisi dışında 3. bir şahsın girmesi kesinlikle yasaktır. Katılımcıların bu konuda titiz davranmaları önemle rica olunur


YAKA KARTLARI

Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.
KATILIM SERTİFİKASI

Kayıtlı tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Katılımcılar, sertifikalarını kayıt alanından yer alan kiosklardan 12 Nisan 2020 tarihinde saat 12:00’dan itibaren yaka kartlarını teslim ederek alabileceklerdir.
TRANSFER HİZMETLERİ

Tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) olarak yapılacaktır.Özel transferler için lütfen İletişim Bilgilerinden Organizasyon  ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır
 
Teymur Continental Hotel /  Gaziantep / TÜRKİYE
 
I. PROSTAT KANSERİ BAHAR SEMPOZYUMU